• EBPS/17/2/C01 Michael Berger
  • EBPS/17/2/C02 Piotr Hajduk
  • EBPS/17/2/C03 Oriol Martin Sole
  • EBPS/17/2/C06 Samir Sibai
  • EBPS/17/2/C07 Ahmad Aleliwi
  • EBPS/17/2/C08 Tariq Mehmood
  • EBPS/17/2/C09 Pedro Palazon Bellver
  • EBPS/17/2/C11 Montaser Mahmoud
  • EBPS/17/2/C12 Abdullah Badughaish
  • EBPS/17/2/C13 Aboubakr O A H S Ahmed
  • EBPS/17/2/C14 Mohamed Hany Riyan
  • EBPS/17/2/C16 Zafer Dokumcu
  • EBPS/17/2/C17 Ayman Alkamisy
  • EBPS/17/2/C18 Ahmad Zaghal BEST CANDIDATE!
  • EBPS/17/2/C19 Oskar Zgraj
  • EBPS/17/2/C20 Amer Alsaied
  • EBPS/17/2/C22 Ahmad Vaqas Faruque
  • EBPS/17/2/C23 Gergana Racheva
  • EBPS/17/2/C24 Sanne Botden
  • EBPS/KL/2016/C03 Ngozi Joy Francis Nwokoma
  • EBPS/KL/2016/C04 Ilhama Jafarli
  • EBPS/KL/2016/C06 Oscar Sanchez Paris
  • EBPS/KL/2016/C07 Hazem Elfar
  • EBPS/KL/2016/C08 Kelly Hoffman Best Candidate
  • EBPS/KL/2016/C09 Anas Shikha
  • ROTT/2/16/C13 Sibel Tiryaki BEST CANDIDATE
  • ROTT/2/16/C01 Shishira Shetty
  • ROTT/2/16/C02 Olugbenga Michael Aworanti
  • ROTT/2/16/C03 Jan Godeke
  • ROTT/2/16/C04 Ulises Garza-Serna
  • ROTT/2/16/C05 Eleojo Achimugu
  • ROTT/2/16/C06 Sayed Ahmad Hesham
  • ROTT/2/16/C08 Nathalie Kremer
  • ROTT/2/16/C10 Mostafa Osman
  • ROTT/2/16/C12 Claudia Keyzer-Dekker
  • ROTT/2/16/C14 Aldossary Hassan
  • ROTT/2/16/C15 Astrid Rocio Soares Medina
  • ROTT/2/16/C18 Marieke Witvliet
  • ROTT/2/16/C19 Herjan Van der Steeg
  • EBPS/2/DUBLIN/C01 Idil Rana User
  • EBPS/2/DUBLIN/C02 Sara Fuentes
  • EBPS/2/DUBLIN/C03 Suzanne McMahon
  • EBPS/2/DUBLIN/C04 Elif Altinay Kirli Egeman...
  • EBPS/2/DUBLIN/C13 Majd Ajaj Hadad
  • EBPS/2/DUBLIN/C14 Mahmoud Elkhouly
  • EBPS/2/DUBLIN/C16 Ashok Daya Ram
  • EBPS/2/DUBLIN/C17 Khizer Mansoor
  • EBPS/2/DUBLIN/C18 Ahmad Alfaqeeh
  • EBPS/2/DUBLIN/C20 Miriam Doyle
  • EBPS/2/DUBLIN/C24 Prabhu Sekaran

Special Congratulations to ASHOK DAYA RAM on being awarded the Best Candidate Award 2015

CONGRATULATONS to the 13 successful Part Two Exam Candidates in Frankfurt -

  • FRAN/14/2/C02 Muhammad Khalid Syed
  • FRAN/14/2/C03 Muhammad Sharif
  • FRAN/14/2/C04 Ubaid Ullah Khan
  • FRAN/14/2/C06 Ikechukwu Njere
  • FRAN/14/2/C07 Debasish Bijoykrishna Banerjee
  • FRAN/14/2/C08 Fazal Nouman Wahid
  • FRAN/14/2/C09 Hebatallah Taher
  • FRAN/14/2/C10 Muhammad Eyad Ba'ath
  • FRAN/14/2/C11 Sara Gozzini...
  • FRAN/14/2/C12 Anindya Niyogi
  • FRAN/14/2/C13 Alaa Ghallab
  • FRAN/14/2/C15 Diaa Eldin Mahdi
  • FRAN/14/2/C16 Anand Upasani

And to the best candidates - a joint award this year! Ikechukwu Njere and Muhammad Eyad Ba'ath.